Акції

🔥 АКЦІЯ! 🔥 Отримай знижку 10% на наступну покупку за відгук про товар нашої майстерні. 🔥
 
Ми вирішили заохотити наших клієнтів залишати відгуки, створивши акцію “Знижка за відгук”.
Здійснюйте покупки в майстерні Woof&Hoof. Пишіть розгорнуті відгуки. Кожному покупцеві, який вже робив у нас замовлення і залишив відгук на нашому сайті ми даруємо 10% знижку на будь-який товар у наступній покупці.
 
Щоб отримати знижку, потрібно просто
– Написати відгук на сайті woofhoof.com.ua на сторінці придбаного Вами товару нашої майстерні. Відгук повинен бути інформативним, бажано описати якість товару, його відповідність заявленим характеристикам та його особливості. За короткі і односкладові відгуки знижка не нараховується. Діліться своїми спостереженнями та практичним досвідом.
 
• При публікації відгуку вкажіть ім’я та прізвище і ОБОВ’ЯЗКОВО e-mail або виконайте вхід у свій акаунт.
• Після підтвердження відгуку модератором, на Вашу пошту буде висланий промокод, який дає знижку 10% для товару наступної покупки.
• При оформленні наступного замовлення, Ви вводите цей промокод у спеціальне поле і отримуєте знижку на будь який товар.
Важливо!
• Промокод одноразовий для однієї людини.
• Знижки не поширюються на акційний асортимент продукції.
• За кожен наступний відгук Ви отримаєте новий промокод, який зможете використати на інший товар.
• Промокоди між собою не сумуються.
(для уникнення непорозумінь при замовленні декількох товарів і застосуванні промокоду/промокодів, оформлюйте покупку товару із даною знижкою окремо від інших, всі ваші замовлення будуть згруповані і відправлені однією посилкою або як забажаєте).
 
Акція діє на постійній основі.
Ми хочемо знати Вашу думку про наші вироби, також щоб ви поділилися досвідом з іншими покупцями, допомогли їм краще зорієнтуватися при виборі.
 
Дякуємо за вашу увагу до наших виробів. Нехай вони приносять Вам задоволення від використання, а Вашим тваринам роблять життя комфортнішим.

Товари за акційною ціною